Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata Barmanów w Tallinn 2018 została wyłoniona!

Tegoroczną areną zmagań najlepszych barmanów SPB był znany łódzki klub muzyczny " SCENOGRAFIA " który wykorzystując letnia przerwę urlopową, udostępnił bar dla barmanów walczących o zaszczyt reprezentowania Polski na zbliżajacych się Mistrzostwach Świata WCC 2018 które w tym roku odbędą się w stolicy Estonii - Tallinie.

Organizatorzy przy współpracy z firmami partnerskimi przygotowali szerokie portfolio produktów które regulaminy IBA dopuszczają w tegorocznej edycji Mistrzostw Swiata.

Dziękujemy firmom SPLASHMIX, STOCK POLSKA, MV POLSKA, KOMPANIA PIWOWARSKA, SCM POLSKA, HENKELL & Co oraz MASPEX i PINOT za wsparcie konkursu który wyłonił skład polskiej reprezentacji.

Krótkie prezentacje szkoleniowe przygotowane przez Horeca Team firmy SCM POLSKA oraz STOCK POLSKA pomogły uczestnikom eliminacji poznać poszczególne produkty wchodzące w skład receptur Longdrinków przygotowanych przez uczestników eliminacji.

Atmosfera sportowej rywalizacji oraz koleżeńskiej współpracy została zakłócona nieprzyjemnym incydentem wywołanym przez kolegów W. Urbańskiego oraz R. Piaseckiego których skutkiem była decyzja o wszcęciu procedury dyscyplinarnej ( po raz 4 w 28 letniej historii SPB ) wobec sprawców awantury.

Skutkowało to również zmianą decyzji dotyczącej tegorocznego reprezentanta Polski na MŚ 2018.

Decyzja Prezydium Zarzadu Głównego SPB tegoroczni reprezentanci to :

- styl klasyczny Agnieszka Cieślar

- styl flair Krzysztof Bajerski

Zyczymy im osiągnięcia sukcesu w Tallinie oraz godnego reprezentowania SPB na międzynarodowej arenie !!!!!!

z barmańskim pozdrowieniem

Ryszard Berent