Rok 2019

Wydarzenia - Rok 2019

Agnieszka Cieślar - reprezentantką Polski na Mistrzostwa Świata - Chengdu 2019

Siedziba firmy SCM - dystrybutora francuskiej firmy MONIN była gospodarzem warsztatów barmańskiej elity SPB która przygotowała autorskie receptury w kategorii " Sparkling Cocktail " wyznaczonej dla polskiego reprezentanta na Mistrzostwach Świata IBA które odbędą sie w listopadzie w stolicy prowincji Seczuan -Chengdu.

Studio szkoleniowe SCM zostało wybrane z uwagi na możliwośc wypróbowania blisko 150 różnych smaków i aromatów będących w portfolio MONIN.

Czytaj więcej...

"Polak mistrzem Calvadosu" - relacja naocznego świadka

Polak mistrzem Calvadosu! To brzmiące zaskakujące hasło kryje w sobie pewną historię, o której chcę Wam opowiedzieć.

Czytaj więcej...

Sukces za czeską granicą!

8.06.2019r. to kolejna szczęśliwa data dla Polskiego Stowarzyszenia Barmanów. Tegoroczna edycja Mattoni Grand Drink- Mistrzostw Świata Cocktaili Bezalkoholowych odbyła się jak co roku w Pradze. W zmaganiach wzięło udział 20-tu barmanów z całego świata.

Czytaj więcej...

Estońskie Stowarzyszenie Barmanów (EBA) - międzynarodowy konkurs barmański - EBA Open Championships 2019 +Vana Tallinn Speed – Relacja

19 Maja 2019 w stolicy Estonii odbyły się Vana Tallinn Speed Round a następnego dnia Międzynarodowy konkurs barmański – EBA Open Championships 2019.

Czytaj więcej...

Chengdu 2019 (CHRL) - organizacja wyjazdu reprezentacji SPB na Mistrzostwa Świata

Zarząd Główny Stowarzyszenia Polskich Barmanów organizuje dla członków SPB wyjazd do Chengdu ( CHRL ) na barmańskie Mistrzostwa Świata 2019 które odbędą sie w dniach 04.10.2019 - 08.10.2019 w hotelu Holliday Inn w Chengdu.

Czytaj więcej...