Zimowy Zlot Barmanów SPB - Zakopane 2014 - informacje

W imieniu Zarządu Okręgu Południowego mam przyjemność zaprosić wszystkich członków i sympatyków SPB do udziału w XIX edycji zimowego zlotu barmanów który odbędzie sie w dniach 03.03 -05.03.2014 w Zakopanem.

W zlocie mogą brać udział aktualni członkowie SPB czyli członkowie którzy opłacili składkę członkowską w roku 2013 lub do 28 lutego roku bieżącego. Wszystkie osoby, które dokonały wpłaty lub się dopiero zapisały po 28 lutego muszą przywieźć ze sobą na zlot potwierdzenie wpłaty. Podczas zlotu składki oraz wpisowe nie będą przyjmowane! Wszystkich operacji finansowych dokonujemy na konto SPB (nr konta od wielu lat niezmienny oraz kwoty składek na stronie internetowej SPB w zakładce   „ Sprawy członkowskie”).

Każdy członek SPB spełniający powyższe warunki może (do czego zachęcamy) zaprosić tylko JEDNĄ osobę towarzyszącą! za którą jest odpowiedzialny w czasie imprezy.

Koszt uczestnictwa w zlocie to dla członka SPB 400 zł /os., a dla osoby towarzyszącej 450zł/os. W kwocie zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział w planowanych imprezach  i szkoleniach . Cena obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych.

Dzieci do lat 15 posiadają 20% zniżkę na całość usług w hotelu Antałówka.

Aby mieć zagwarantowane miejsce w hotelu należy dokonać rezerwacji drogę elektroniczną wypełniając dokładnie zamieszony formularz zgłoszeniowy na którym należy zgłosić również osobę towarzyszącą.

Rejestracja będzie aktywna na początku lutego. W przypadku wykorzystania przewidzianej puli miejsc w hotelu zostanie zablokowana przed czasem. Ilość miejsc jest ograniczona więc prosimy o szybką decyzję.

Wszyscy uczestnicy zlotu zobowiązani są do przestrzegania harmonogramu zlotu i punktualności oraz uczestnictwa w przygotowanych szkoleniach (członkowie SPB obowiązkowo) i innych aktywacjach.

Proszę pamiętać, iż spotykamy się nie tylko po to by się integrować i bawić, ale również po to by się czegoś nauczyć. W czasie prezentacji firm partnerskich SPB oraz innych szkoleń proszę o obecność i uwagę oraz szacunek dla prowadzących. Biorąc w nich aktywny udział realizujemy podstawowy cel statutowy Stowarzyszenia jakimi są edukacja i rozwój zawodowy.

W tegorocznym zimowym zlocie barmanów przewidujemy udział kilku firm zainteresowanych prezentacja swoich produktów oraz programów skierowanych do środowiska profesjonalnych barmanów.
Koszt udziału Firm zainteresowanych uczestnictwem w zlocie zimowym wynosi:

Firmy partnerskie SPB - 1000 PLN + VAT ( 30 minut prezentacji + 1 osoba  )
Firmy nie będące partnerami SPB - 1750 PLN + VAT ( 30 minut prezentacji + 1 osoba )

Uwaga:
Prezentacje trwające  powyżej 30 minut  muszą być zgłoszone u Organizatora ( pilne!!! ) w celu przygotowania szczegółowej agendy zlotu.

Koszt takiej aktywności będzie ustalony po zapoznaniu się z propozycją firmy.
Udział dodatkowych  przedstawicieli Firmy w dwudniowym zlocie  to koszt 450 PLN +VAT

Każdy z uczestników ponosi osobiście odpowiedzialność za ewentualne szkody na terenie hotelu i innych miejsc, w których będzie odbywał się zlot.
Podmioty gospodarcze które będą potrzebowały fakturę VAT muszą doliczyć podatek VAT do obowiązujących cen.

Ważne informacje:

  • Organizator zastrzega sobie prawo do zwrotu części kosztów uczestnikom zlotu  (dotyczy osób uczestniczących we wszystkich prezentacjach firmowych).
  • Organizator przygotował dla uczestników zlotu możliwość przedłużenia pobytu w hotelu o dwa dni ( dzień przed oraz dzień po ) w cenie 110 PLN od osoby ze śniadaniem oraz możliwością korzystania z usług    parku wodnego ( bez limitu czasu )
  • Barmani mieszkający w Zakopanem i okolicach którzy nie skorzystają z noclegów mogą wykupić pakiet uczestnictwa w zlocie za kwotę 180 PLN ( kontakt z Bartłomiejem Gawlakiem - Kubikiem 605 057 077 )
  • Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w polskiej delegacji na  63 Kongres IBA i Mistrzostwa Świata  w RPA powinni przyjechać na zlot w celu omówienia spraw organizacyjnych.
  • Osobom zamierzającym korzystać z usług parku wodnego zalecamy zabranie swoich ręczników. Istnieje również możliwość odpłatnego wypożyczenia ręczników na terenie parku.

W imieniu Zarządu Okręgowego Polski Południowej oraz Zarządu Głównego zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do wzięcia udziału w zbliżającym się święcie Polskich Barmanów

Wstępna agenda XVII Zimowego Zlotu Barmańskiego Zakopane 2014


03. Marca 2014  (poniedziałek)
Do 12.00 - przyjazd do hotelu Antałówka
13.00 - 14.00 - lunch dla uczestników zlotu zimowego w restauracji hotelowej
14.00 - oficjalne rozpoczęcie XIX Ogólnopolskiego Zimowego Zlotu (krótkie prezentacje)
15.00 - rozpoczęcie tematycznych paneli szkoleniowych, prowadzonych przez partnerów SPB
20.00 – kolacja w restauracji hotelowej
21.30 - 2.30 - impreza wieczorna - Klub nocny

04. Marca 2014 (wtorek)
8.00 - 10.00 śniadanie w restauracji
10.30 - wyjazd autokarami na stok narciarski Kasprowy Wierch ( dla początkujących narciarzy opcja mniej ekstremalna)
12.00 -14.00 - podstawy narciarstwa klasycznego ( zajęcia z instruktorem ) - uczestnicy zlotu nie korzystajacy z jazdy na nartach mogą uczestniczyć w zajęciach rekreacynych na terenie Aqua Parku ( bez limitu )
15.30 – lunch w restauracji hotelowej
16.00 - rozpoczęcie warsztatów barmańskich ( Silesian  Miksology , przygotowanie do eliminacji Mistrzostw Świata   2014, aktywności firm partnerskich )
19.00 - Oficjalne podsumowanie i zamknięcie XVII Ogólnopolskiego Zimowego Zlotu Barmanów
19.30 - Wyjazd autokarami do Małego Cichego - kulig z pochodniami pieczenie kiełbasy na ogniu - następnie wieczór góralski  w karczmie Tatrzański Bór dalsza część kolacji tzw specjały goralskie zakończenie zlotu zimowego zabawa przy muzyce folkowej po północy powrót autokarami do hotelu.

05. Marca 2012  (środa)
8.00 - 10.00 - śniadanie w restauracji Hotelu  Antałówka
Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie.
 


 z barmańskim pozdrowieniem
 Bartłomiej Gawlak - Kubik