logo onas

Komunikaty

Ważny komunikat !!!

Zarzad Główny SPB informuje wszystkich zainteresowanych iż zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia ,odwołujemy konkurs barmanski ( eliminacje do Mistrzostw Europy oraz eliminacje MGD 2020 ).
Większość imprez masowych , targów ,koncertów konkursów w Europie , zostaje odwołanych , ewentualnie przeniesionych na inne terminy

W oczekiwaniu na rozwój sytuacji , bedziemy informowali czlonków SPB o dalszych decyzjach dotyczących udziału polskiej reprezentacji w aktywnościach IBA.
Przepraszamy wszystkich zainteresowanych za nieprzewidziane komplikacje .Postaramy się informować na bieżąco o decyzjach Organizatorów w/w imprez.

 barmańskim pozdrowieniem
Ryszard berent

Ważny komunikat !!!!

ZG Stowarzyszenia Polskich Barmanów informuje iż po weryfikacji zgłoszeń do międzynarodowych konkursów barmańskich MGD 2020 oraz Madeira European Championschip 2020 ustalona została lista barmanów którzy wyłonią reprezentantów SPB na te imprezy

Czytaj więcej...

Kurs barmański level professional

W dniach od 16-28 marca 2020r. organizujemy kurs barmański level professional w Kołobrzegu w hotelu Aquarius.

Więcej informacji wkrótce, zapraszamy!

Ważny komunikat !!!

Na wstępie chciałbym podziekować wszystkim członkom oraz przyjaciołom naszego Stowarzyszenia za setki zyczeń świateczno-noworocznych , które otrzymałem w ostatnich dnia roku 2019 !!!!

Czytaj więcej...