logo onas

WAŻNY KOMUNIKAT !!!!!!!!!!

Konkurs Barmański - eliminacje do Mistrzostw Świata -Tallinn 2018

 

Zarząd Główny SPB informuje, że konkurs barmański w ramach eliminacji do MŚ 2018 odbędzie się w Łodzi w dniu 07.08.2018 w klubie " SCENOGRAFIA "ul Zachodnia 81/83.

Uczestnicy konkursu podejmą rywalizację o prawo reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata 2018, które odbędą się w stolicy Estonii -Tallinie w dniach 01.10-06.10.2018 w hotelu Sokos Hotel Viru .

Uczestnikami eliminacji mogą być wyłącznie członkowie SPB z dwuletnim stażem członkowskim (legitymacja członkowska 2015 i 2016) - wymóg regulaminu MŚ  International Bartenders Association.

Kategoria konkursu w stylu klasycznym:   " LONGDRINK "

Wszystkie informacje dotyczące regulaminu oraz ingrediencji dopuszczonych do konkursu można uzyskać na stronie www.ibaworld.com !!!!!!

Produkt obowiązkowy dla reprezentantów Polski :

  • kategoria klasyczna REAL - min.1,5 cl
  • kategoria "Flair " - produkt z portfolio MONIN - min.1,5 cl

Portfolio produktów zabezpieczonych przez Organizatora ukaze się 01.08.2018

Wszystkich uczestników konkursu obowiazuje wpisowe w wysokości 120 PLN.

Opłata związana jest ze zmianą formuły finansowania uczestników Mistrzostw Świata 2018.

Władze IBA podjęły uchwałę która zobowiązuję narodowe stowarzyszenia do pokrycia kosztów uczestnictwa swoich reprezentantów , zatem wpisowe będzie w całości przeznaczone na ten cel.

Ważne !!!!!!

Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji oraz ograniczenia liczby uczestników konkursu (decyduje kolejnośc zgłoszeń)

Zamknięcie listy zgłoszeń nastąpi w dniu 29.07.2018

Organizator zastrzega sobie prawo do podjęcia decyzji o przeprowadzeniu eliminacji w kategorii flair  ( warunek min. 4 uczestników eliminacji )

 

z barmańskim pozdrowieniem

Ryszard Berent