logo onas

Ważny komunikat !!!!!!!!!!

Zarząd Główny Stowarzyszenia Polskich Barmanów informuje iż w dniu 14.03.2018 odbęda się Warszawie warsztaty barmańskie w celu wyłonienia polskiego reprezentanta na MŚ - Mattoni Grand Drink 2018.
Spotkanie czołówki polskich barmanów odbędzie się w siedzibie studio barmańskiego firmy partnerskiej SCM Poland - generalnego dystrybutora firmy MONIN w Polsce.

Studio szkoleniowe SCM Polska znajduje się w Warszwie przy ul.Jana Pawła II 11.

Warsztaty odbędą się w godz. 10.00 - 16.00

Uczestnicy warsztatów będa mieli niepowtarzalna możliwośc skorzystania z pełnej oferty produktów MONIN na polskim rynku.

Marka MONIN, jest obecnie uznawana za numer jeden na świecie na rynku syropów klasy premium, sosów deserowych oraz puree owocowych. To zasługa ponad 100 letniego doświadczenia oraz bogatej oferty- ponad 150 smaków sprzedawanych w 150 krajach na świecie. Do produkcji wyrobów MONIN wybierane są wyłącznie wyselekcjonowane i najlepsze owoce, kwiaty, przyprawy oraz orzechy. To sprawia, że powstają zawsze wyjątkowej jakości produkty o niepowtarzalnym smaku, kolorze i zapachu. MONIN – naturally inspiring.

Sprzęt barmański , składniki dekoracyjne oraz szkło konkursowe (2 szt.) wszyscy uczestnicy zapewniaja we własnym zakresie. !!!!!!!!

Mattoni Grand Drink 2018 nalezy do najtrudniejszych i najbardziej prestizowych konkursów barmańskich na świecie (pula nagród wynosi 15000 USD) organizowanych cyklicznie przez producenta wody mineralnej MATTONI.
International Bartenders Association przyznała Organizatorom (2014) status bezalkoholowych Mistrzostw Świata.
W tegorocznej edycji weżmie udział ok. 30 reprezentacji krajów członkowskich IBA.

W związku z limitem miejsc, Zarząd Głowny SPB zaprasza na eliminacje następujących barmanów:
1. Agnieszka Cieślar
2. Artur Wawrzyszczak,
3. Rafał Dobrowolski
4. Robert Piasecki
5. Bartek Baranowski
6. Paweł Machnio
7. Bajerski Krzysztof
8.Chwaściński Adrian
9.Grzegorz Łebek
10.Joanna Ślazyk
11.Jakub Kwaśny
12.Mieszko Pawlak
13.Damian Filipowicz
14. Łukasz Ogórek
15. Krzysztof Mirga

Prosimy o potwierdzenie udziału w eliminacjach do dnia 07.03.2018 na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pdfRegulamin MGD 2016

Wszyscy pozostali członkowie SPB zainteresowani ewentualnym uczestnictwem eliminacjach proszeni sa o zgłoszenie swojej kandydatury na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 09.03.2018 w celu weryfikacji

z barmańskim pozdrowieniem

Ryszard Berent