logo onas

Zimowy zlot barmański w Zakopanem 2018

W imieniu Zarządu Okręgu Południowego mam przyjemność zaprosić wszystkich członków i sympatyków SPB do udziału w XXIII edycji zimowego zlotu barmanów który odbędzie sie w dniach 26.02 - 28.02.2018

w hotelu " Antałówka " w Zakopanem ul.Wierchowa 2.

Szczegółowa agenda zlotu ukaże się w dniu 20.02.2018.

 

W zlocie mogą brać udział aktualni członkowie SPB czyli członkowie którzy opłacili składkę członkowską w roku 2017 lub do 28 lutego roku bieżącego. Podczas zlotu składki oraz wpisowe nie będą przyjmowane!

Wszystkich operacji finansowych dokonujemy na konto SPB (nr konta od wielu lat niezmienny oraz kwoty składek na stronie internetowej SPB w zakładce „ Sprawy członkowskie”).

Organizator przewiduje warsztaty barmański podnoszące umiejętnosci technicznej pracy barmana ,zakończone wyborem reprezentanta Polski na Mistrzostwa Świata Mocktaili " Mattoni 2018 " ( wyłącznie członkowie SPB )

Koszt uczestnictwa w zlocie to dla członka SPB 360 PLN /os., a dla osoby towarzyszącej 400 PLN /os.

Koszt uczestnictwa osoby nie będącej członkiem SPB wynosi 460 PLN

W kwocie zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział w planowanych imprezach i szkoleniach. Cena obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych.

Aby mieć zagwarantowane miejsce w hotelu należy dokonać rezerwacji drogę elektroniczną wypełniając dokładnie zamieszczony formularz zgłoszeniowy na którym należy zgłosić również osobę towarzyszącą.( do 12.02.2018 )

W przypadku wykorzystania przewidzianej puli miejsc w hotelu zostanie zablokowana przed czasem. Ilość miejsc jest ograniczona więc prosimy o szybką decyzję.

Uwaga !!!!!!!!!!

Wszelkie sprawy organizacyjne - kontakt z Bartłomiejem Gawlakiem - Kubikiem 605 057 077

z barmańskim pozdrowieniem

Bartłomiej Gawlak - Kubik