logo onas

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Ważne informacje

Witam serdecznie,

W imieniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Polskich Barmanów mam przyjemnośc i zaszczyt zaprosić Państwa do współorganizacji kolejnej edycji konkursu barmańskiego "Eliminacje Mistrzostw Swiata 2016" który odbędzie się w klubie "SCENOGRAFIA" - Łódż ul. Zachodnia 81/83 w dniu 30 maja 2016.

W tegorocznej edycji weżmie udział 36 profesjonalnych barmanów z całej Polski. Opis konkursu, formularze zgłoszeniowe oraz regulamin znajdzie się się na stronach www.spb-pba.org.pl w dniu 05.07.2015.W porozumieniu z Prezydentem International Bartenders Association p. Ronem Busmanem jesteśmy zobowiazani do przygotowania portfolio produktów które zostały zatwierdzone w ramach organizacji Mistrzostw Świata 2015 które odbęda się w pażdzierniku w stolicy Japonii - Tokyo.

W związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą o przekazanie na potrzeby konkursu po 2 butelki z portfolio Marie Brizard - oficjalnego partnera I.B.A. Jednocześnie zapraszamy przedstawiciela firmy do Łodzi w dniu konkursu, aby wspólnie z Organizatorem eliminacji przygotować krótką, firmową prezentację ( ok. 10-15 min )

W przypadku braku niektórych pozycji asortymentu w dystrybucji na polskim rynku, barmani mogą użyć ich w swoich recepturach jednak sami muszą zabezpieczyć ilości niezbędne do prawidłowego wykonania mistrzowskiej receptury.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny 604 590 851.

Pzdr.

Ryszard Berent

Osoba kontaktowa z ramienia klubu :

Artur Diwyk

mobile: 607 325 533

(warunki, czas dostarczenia produktu - 3/4 dni przed imprezą )

LISTA UCZESTNIKÓW

Lista uczestników zakwalifikowanych do konkursu "Eliminacje MŚ 2016 - TOKYO"

 1. Wojtek Urbański
 2. Jakub Omyła
 3. Agnieszka Cieślar
 4. Bartek Baranowski
 5. Artur Wawrzyszczak
 6. Mateusz Bawoł
 7. Joanna Fiedler
 8. Daniel Pisulski
 9. Agnieszka Herjan
 10. Rafał Dobrowolski
 11. Adam Połeć 
 12. Orianna  Michalewicz  
 13. Monika Wróblewska  
 14. Piotr Szrama 
 15. Jan Kachniarz
 16. .Marek Posłuszny
 17. Krzysztof Bajerski
 18. Tomasz Nosal

Ważna informacja

Organizator konkursu informuje iż w związku z brakiem aktualnej listy produktów przewidzianych na MŚ 2016 - TOKYO przez IBA uczestnicy polskich eliminacji moga użyć wszystkich dostępnych na rynku polskim produktów . Regulamin naszej kategorii  nie dopuszcza tzw. home made  ingrediencji .

Weryfikacja receptur uczestników nastąpi po odprawie uczestników w dniu 30.05.2016

z barmańskim pozdrowieniem
Ryszard Berent